Jak vám dokážeme vydělat pomocí reklamy na Facebooku

Facebook je úžasný nástroj, který pomáhá podnikatelům po celém světě oslovit své potenciální zákazníky a zvýšit svůj zisk. Využívají ho miliony firem a pro mnohé z nich se stal primárním zdrojem poptávky.

Chcete-li z reklamy na Facebooku vytěžit co nejvíce, nejlepší řešení je svěřit váš reklamní účet do rukou specialistovi. Zde je několik důvodů proč.

Ušetříte čas i peníze

Čas jsou peníze. Nemusíte po večerech studovat materiály a  následně se trápit s nastavováním a optimalizací reklamy. Svůj čas můžete věnovat rozvoji vašeho podnikání.

Ve Webu máme s reklamou na Facebooku tisíce hodin zkušeností. Přesně víme kam kliknout, na co si
dát pozor a které ukazatele sledovat. Jak umíme dosáhnout lepších výsledků s nižším rozpočtem.

Známe algoritmus Facebooku a umíme ho využít

Věděli jste, že Facebook dokáže mezi svými uživateli najít lidi, kteří se nejvíce podobají na vaše platící zákazníky a následně jim zobrazit vaši reklamu?
To je jen jedna z mnoha funkcionalit, díky kterým je Facebook nejlepším reklamním systémem na světě.

Business manager známe jako vlastní boty

Business manager je platforma, díky které můžete využívat všechny možnosti, které Facebook nabízí.
Je to komplexní nástroj a ve správných rukou dokáže úžasné věci.
Ve Webu všechny reklamy nastavujeme právě pomocí Business manageru. Klikání na tlačítko “Propagovat příspěvek”, které mnoho podnikatelů stále používá, je často jen vyhazování peněz oknem.

Stanovíme cíl a navrhneme strategii, jak ho dosáhnout

Je vaším cílem zvýšit za rok počet objednávek o 50 %? Výzva přijata! Navrhneme strategii, která povede ke splnění cíle a na ní postavíme reklamní kampaň.
Spouštět reklamy bez strategie a zkoušet tak štěstí, je jako sázka do loterie. Většinou to nevede k požadovaným výsledkům.

Všechno pod jednou střechou

Pokud jste již někdy zkoušeli spustit reklamu na Facebooku, určitě víte, že je k tomu potřeba spousta věcí. Napsat texty, připravit grafiku, nainstalovat na web pixel, vytvořit produktový katalog, upravit landingpage, nastavit analytiku …
V naší kanceláři sedí specialisté na každý typ práce. Programátoři, grafici, copywriteři, PPC specialisté i analytici. Díky tomu dokážeme zastřešit reklamu komplexně a efektivně.

Optimalizace k dokonalosti

Aby mohla reklama svůj potenciál využít naplno a přinést vám nejlepší výsledky, musí se správně optimalizovat. Na to našim specialistům kromě praxe slouží i různé pokročilé nástroje, díky kterým dokážou reklamy optimalizovat tak, aby přinášely vyšší zisk.

Zbavíme vás starostí

Naši klienti se nemusí starat o to, zda reklamy běží správně, zda je dobře nastavený rozpočet nebo zda Facebook nějakou reklamu nezamítl. Všechny tyto starosti přecházejí na nás.
Provedeme vás procesem nastavení reklamy na Facebooku od vytvoření účtu až po vyhodnocení úspěšnosti. Vždy od nás budete dostávat report, kterému budete rozumět. Na vaše otázky odpovíme vždy upřímně a co nejrychleji. Postaráme se o to, abyste si o vaše reklamy na Facebooku nemuseli nikdy dělat starosti.

Chcete se dozvědět více?

Přečtěte si, jak se daří našim klientům. Zjistěte, kolik profesionální správa reklamy stojí a získejte konzultaci zdarma.

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných údajů.
Údaje využíváme pouze ke vzájemné komunikaci.

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat konzultant.
Pobavíte se detailněji o Vašich představách, přiblíží Vám, jak fungujeme a domluvíme se, jak budeme postupovat dále.

Plánujeme a držíme termíny

Aktivně komunikujeme

Soustředíme se na přínos

Orientujeme se na cíl

Odeslání proběhlo v pořádku

Těšíme se na spolupráci!

Kontrola FB reklam ZDARMA

1

Zavoláme si

2

Nasdílíte nám náhled

3

Projdeme nastavení reklam

4

Dáme Vám tipy na zlepšení

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných údajů.
Údaje využíváme pouze ke vzájemné komunikaci.

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat konzultant, se kterým se domluvíte na detailech.

Služba je pro Vás zdarma, protože pro nás je zde potenciální šance, že pokud reklamy nebudou správně nastavené, využijete naší profesionální správy. Neberte to jako závazek, naší prioritou je spokojený podnikatel a jeho zákazník.