Pomohli jsme k úplnému naplnění penzionu ve Středních Čechách

Penzion Liškův mlýn se nachází v malebné krajině a nabízí hostům jedinečný zážitek v blízkosti přírody. Nicméně, i přestože má penzion jedinečnou energii, měl problémy s obsazeností a sezónní fluktuací. Proto se nás majitel rozhodl oslovit, abychom mu pomohli zvýšit povědomí o jeho podnikání a zlepšit výsledky.

 

Vytvořili jsme novou webovou stránku s přehledným designem, která zahrnuje detailní informace o pokojích, službách a aktivitách v okolí penzionu. Nejdůležitější však byl nově vytvořený rezervační systém, který umožňuje hostům snadno si zarezervovat pokoj přímo na webu.

Zároveň jsme vytvořili Facebookové reklamy, které byly cílené na potenciální hosty. Díky tomu se podařilo získat nové zákazníky a posílit povědomí o penzionu Liškův mlýn.

Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Už během prvních měsíců majitel zaznamenal několika násobné zvýšení rezervací. Náklady na reklamu se vrátily majitelovi více než desetkrát a penzion je nyní díky zlepšenému marketingu vyprodán až rok dopředu.

Liškův mlýn si během krátké doby získal dobrou reputaci a stává se oblíbeným místem pro turisty. Díky úspěchu, který jsme s penzionem dosáhli, jsme získali dalšího spokojeného klienta a budeme se těšit na další spolupráci.

Sociální sítě a ukázky naší práce s penzionem Liškův mlýn:

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných údajů.
Údaje využíváme pouze ke vzájemné komunikaci.

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat konzultant.
Pobavíte se detailněji o Vašich představách, přiblíží Vám, jak fungujeme a domluvíme se, jak budeme postupovat dále.

Plánujeme a držíme termíny

Aktivně komunikujeme

Soustředíme se na přínos

Orientujeme se na cíl

Odeslání proběhlo v pořádku

Těšíme se na spolupráci!

Kontrola FB reklam ZDARMA

1

Zavoláme si

2

Nasdílíte nám náhled

3

Projdeme nastavení reklam

4

Dáme Vám tipy na zlepšení

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných údajů.
Údaje využíváme pouze ke vzájemné komunikaci.

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat konzultant, se kterým se domluvíte na detailech.

Služba je pro Vás zdarma, protože pro nás je zde potenciální šance, že pokud reklamy nebudou správně nastavené, využijete naší profesionální správy. Neberte to jako závazek, naší prioritou je spokojený podnikatel a jeho zákazník.