Realitní makléř a projekový inženýr

Příběh klienta

S Luckou jsme řešili nastavení prezentace a představení tak, aby se především připomínala svým stálým klientům a známým. V realitním byznysu je klíčová důvěra a doporučení a protože nemovitosti nejsou denním tématem v kavárně, tak je důležité se připomínat pravidelně.
Jedna vzpomínka na to, jak Lucka profesionálně, rychle a kvalitně zprostředkovala prodej našeho bytu Lucce může přinést příjemné provize z dalších koupí.

Strategii jsme postavili na webové stránce, která přibližuje a popisuje jednotlivé Lucčiny služby.  Pravidelně jsme nastavili přidávání článků na témata okolo nemovitostního trhu – know how a aktualit. Články Lucka posílá hromadně emailem a reklamou na sociálních sítích propagujeme příspěvky (nejlepší a odkazující na web) s primárním zobrazením lidem, kteří Lucku znají.

Lucčíným známým jsme připravili soutěže, kvíz a spoustu přínosného obsahu.
Na spolupráci s Luckou si vážíme srozumitelné komunikace, systémově plánovaného času (ty pozvánky na call nebo booking schůzky jsou super) a dotahování projektů do konce.

Pohled klienta

S panem Štarmanem už spolupracuji pár let, Vždy, když potřebuji cokoliv vyřešit, ochotně a operativně pomůže, poradí a požadavek zpracuje. Na začátku spolupráce jsem přišla s vlastní vizí, kterou jsme společně probrali, na základě jeho doporučení upravili a následně mi byla zpracována a zaslána strategie, která předčila moje očekávání. Rovněž mě mile překvapil jeho pozitivní přístup a profesionalita. Pana Radka Štarmana můžu s nadšením doporučit dále, jsem přesvědčená o tom, že všem rád a vždy s dobrou náladou, pomůže 😊 .

Lucie Hladká

Realitní makléřka a projektantka

Jaké nástroje využíváme?

Sociální sítě a ukázky naší práce:

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných údajů.
Údaje využíváme pouze ke vzájemné komunikaci.

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat konzultant.
Pobavíte se detailněji o Vašich představách, přiblíží Vám, jak fungujeme a domluvíme se, jak budeme postupovat dále.

Plánujeme a držíme termíny

Aktivně komunikujeme

Soustředíme se na přínos

Orientujeme se na cíl

Odeslání proběhlo v pořádku

Těšíme se na spolupráci!

Kontrola FB reklam ZDARMA

1

Zavoláme si

2

Nasdílíte nám náhled

3

Projdeme nastavení reklam

4

Dáme Vám tipy na zlepšení

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných údajů.
Údaje využíváme pouze ke vzájemné komunikaci.

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat konzultant, se kterým se domluvíte na detailech.

Služba je pro Vás zdarma, protože pro nás je zde potenciální šance, že pokud reklamy nebudou správně nastavené, využijete naší profesionální správy. Neberte to jako závazek, naší prioritou je spokojený podnikatel a jeho zákazník.