Workshop​

Online marketingová strategie na míru

Důležité! Vzhledem k aktuální situaci budeme workshopy řešit online, na míru. Pokud máte zájem, vyplňte formulář a domluvíme se individuálně.

Stalo se vám, že jste spustili kampaně, ale očekávané výsledky se nedostavily?

Jste na správném místě! Důvodem, proč náš workshop vznikl, je předat základy online marketingu tak, abychom Vás v co nejkratší době provedli nejen online marketingovými nástroji, ale i důležitými otázkami, na které je potřeba znát odpověď dříve, než vypustíte svoji prezentaci do světa.

Kapacita workshopu je omezená na max. 15 účastníků, abychom zajistili individuální přístup a maximalizovali tak Váš přínos. Proto neváhejte a pokud jste se dostali až sem, vyplňte registraci dřív, než to udělá někdo za Vás.

Co můžete očekávat?

Na začátku se seznámíme a nastavíme si to nejdůležitější. Odpovíte si na otázku proč dělám to co dělám a najdete si vlastní motiv. Za motivem následuje stanovení vize a hodnot. Tato část je důležitá proto, že Vám dodá energii a sílu pro tvoření. Také díky pojmenování těchto základních myšlenek můžete svou vizí inspirovat ostatní, klienty i spolupracovníky k tomu, aby se s Vámi ztotožnili a pomohli Vám k realizaci Vaší vize.

V další části se podíváme na cílovou skupinu. Ta je důležitá především kvůli zvýšení efektivity při cílení reklam. Také si ale uvědomíte, koho chcete oslovit a kdo se má pod Vaší značkou prezentovat. Cílová skupina je začínajícími podnikateli často podceňovaná i přesto, že její definice a znalost může zefektivnit nejen prezentaci a tím zisk, ale i celkový růst firmy.

Ukážeme si jednotlivé nástroje, které můžete pro své podnikání využít. 

A po krátké relaxaci si sestavíte svou vlastní strategii podle frameworku STDC. Budete tedy vědět, v jaké fázi své zákazníky oslovit a naplánujete si jednotlivé kroky, které je potřeba zrealizovat pro úspěšné fungování strategie.

Celou dobu Vám budou k dispozici naši konzultanti, kteří se Vám individuálně budou věnovat nejen při přípravě strategie.

V ceně workshopu je i jídlo na celý den, raut a networking, kterým workshop zakončíme (bude i přípitek, tak se rozmyslete, jestli vzít auto :)).

Správné nastavení cíle

Efektivní práce s cílovou skupinou

Online marketingové nástroje a možnosti

Tvorba vlastní strategie

Networking

Pro registraci prosím vyplňte formulář

Zavoláme Vám a domluvíme se na dalším postupu.

Nezávazná poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných údajů.
Údaje využíváme pouze ke vzájemné komunikaci.

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat konzultant.
Pobavíte se detailněji o Vašich představách, přiblíží Vám, jak fungujeme a domluvíme se, jak budeme postupovat dále.

Plánujeme a držíme termíny

Aktivně komunikujeme

Soustředíme se na přínos

Orientujeme se na cíl

Odeslání proběhlo v pořádku

Těšíme se na spolupráci!

Kontrola FB reklam ZDARMA

1

Zavoláme si

2

Nasdílíte nám náhled

3

Projdeme nastavení reklam

4

Dáme Vám tipy na zlepšení

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním zadaných údajů.
Údaje využíváme pouze ke vzájemné komunikaci.

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat konzultant, se kterým se domluvíte na detailech.

Služba je pro Vás zdarma, protože pro nás je zde potenciální šance, že pokud reklamy nebudou správně nastavené, využijete naší profesionální správy. Neberte to jako závazek, naší prioritou je spokojený podnikatel a jeho zákazník.